O Szelge

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i wykonania instalacji elektrycznych.

Zajmujemy się przygotowaniem kompleksowej dokumentacji projektowej, kosztorysowej oraz nadzorów budowlanych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych a także instalacji telekomunikacyjnych i niskoprądowych wraz z automatyką BMS.

Dysponujemy doświadczeniem, kwalifikacjami oraz potencjałem wykonawczym pozwalającym zapewnić wysoki standard usług. Szczycimy się krótkimi terminami realizacji przy zachowaniu konkurencyjnych cen a w rezultacie optymalizujemy koszty realizacji inwestycji.

Stawiamy na wiedzę. To właśnie znajomość trendów i najnowszych rozwiązań, ich mocnych i słabych stron, pozwala nam tworzyć projekty, w których na pierwszym miejscu stoi korzyść naszych klientów.

szelge

Firma SZELGE działa od 2014 roku – przez ten czas nasi specjaliści domknęli wiele projektów instalacji elektrycznych dla prestiżowych inwestycji. Z sukcesem pomogliśmy w fazie projektowej i wykonawczej zarówno dużych zleceń, jak i tych mniejszych, do każdego podchodząc z należytą starannością.

Zobacz nasze realizacje Szelge

Założycielem firmy i właścicielem marki SZELGE jest Mariusz Szlenk.

Zawsze podchodzi z entuzjazmem do zawodowych wyzwań, rozumiejąc, że zespół jest tylko tak dobry, jak ostatni zrealizowany projekt. Zdobywał doświadczenie współpracując przy takich projektach jak: Modernizacja Stadionu Miejskiego w Zabrzu „Górnik Zabrze”, Modernizacja Stadionu Miejskiego w Katowicach przy ul. Bukowej „GKS Katowice”, Modernizacja Stadionu Śląskiego, Budynek Zarządu Lubelski Węgiel „BOGDANKA” S.A., Budynek administracyjno-technologiczny kwasu azotowego nr V na terenie firmy Grupa Azoty ZAK S.A.

Uprawnienia budowlane o nr ewid. SLK/4438/PWOE/13

Członek ŚOIIB o nr ewid. SLK/IE/8275/13